Letecká preprava

Pre našich zákazníkov zabezpečujeme prepravu tovaru tým najrýchlejším spôsobom po celom svete. Ponúkame leteckú prepravu od malej krabičky až po nakladanie celých lietadiel a staviame na skúsenostiach nášho tímu. Vďaka partnerom vo všetkých krajinách sveta zabezpečujeme servis od dverí ku dverám vrátane colných služieb.

Charterová preprava
Pre príliš veľké zásielky alebo pre príliš urgentné zásielky ktoré nie sú vhodné pre komerčné lety je charter tou správnou voľbou. Vďaka dlhoročným skúsenostiam dokážeme na požiadavky zákazníkov reagovať veľmi rýchlo a pristaviť lietadlo na najbližšie letisko do niekoľkých hodín.

Expresná preprava – let bez prekládky
Vďaka spolupráci so všetkými hlavnými letiskami v Európe a lokálnymi partnermi sme schopní pre zákazníka nájsť vždy priamy let bez prekládky na iných letiskách. Táto varianta je vhodná pre čo najvyššie zabezpečenie že tovar bude prepravený v čo najkratšom čase.

Ekonomická preprava – let s prekládkou
Pokiaľ doba prepravy nie je pre zákazníka kritická, snažíme sa vždy nájsť najlacnejšiu variantu kombináciou viacerých letov ktoré nemajú vysoké vyťaženie. Tento spôsob prepravy je omnoho ekonomickejší ako preprava na vyťažených alebo priamych linkách.